Hakkımızda

Biz Kimiz

Sektörün öncü isimleri arasında ilerleyen, yenilikçi, vizyon sahibi, çağdaş ve geleceğe yatırım yapan bir firmayız.

Solar Bakım olarak uzmanlaşmış kadromuz ile santral test, bakım, izleme ve işletme konularında tek elden çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz. Teknolojik test ve ölçüm cihazlarımız ile santrallerin test, bakım, izleme, yedek parça ve işletme konularında en iyi sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Neden SOLAR BAKIM

Solar Bakım olarak amacımız; elektrik üretim santrallerinin verimliliğini maksimum düzeyde tutarak yatırımların karlılığını arttırmak ve ömrünü uzatmaktır.

Sahalarda yapmış olduğumuz görsel denetim, bakım onarım, test ve ölçümlerin sonuçlarına göre yapılan bakımlar ile santral bakım ve onarım raporu tarafınıza sunulmaktadır. Teknik ekibimiz tarafından size en uygun bakım paketini belirleyerek karlılığınızı arttırabilir maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

MİSYON

Katma değerli, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmak, teknolojiyi sektöründe farkındalık yaratarak kullanıp müşterilerine güvenilir ve en uygun hizmeti vermek misyonumuzdur.

VİZYON

Küresel pazarda yarattığımız değerler ile büyümesini koruyan, sürekli olarak yenilikçi düşünerek, interaktif çalışmalar ve inovasyonlar ile şirketimizi daha ileriye taşıyan, sektörde markalaşırken aynı zamanda son teknolojiyi kullanmayı vizyon edindik.

NEDEN BİZ

Sahanızda arıza söz konusu olmasa dahi santral ekipmanlarınızın periyodik bakımı; profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından kontrollü bir şekilde yüksek kalite ve teknolojiye sahip test ve ölçüm cihazlarımız ile yapılmaktadır.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

We are Porto, We CreateBuildDevelop Solutions

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat, ante nulla hendrerit arcu, ac tincidunt mauris lacus sed leo.

0
+
Memnun Müşteri
0
+
Çözümlenmiş Sorun
0
Yıl Deneyim
0
+
Kahve